AraFacebook
Temizlik Şirketi
Ayka Temizlik Şirketi İletişim:

Zemin Temizliği

Zemin Temizliği

Geniş alanlarda gerçekleştirdiğimiz hizmet türüdür. Özellikle fabrika, depo, hangar, antrepo, hastane, dershane vs. gibi alanlarda geniş yüzeylerin zemin temizliğini titizlikle yapmaktayız. Zemin temizliği hizmetini Kocaeli ve İstanbul’da gerçekleştirmekteyiz.

Uygulama gerçekleştirirken zeminin ne tür yapıda olduğu önemlidir. Fayans, kale-bodur, beton veya boyalı olan alanlarda kullandığımız makineler değişmektedir. Sert yüzeylerde makinelerimiz de özel ser fırçalar kullanmaktayız. Ayrıca kirli yüzeylerde özel zemin için oluşturulmuş kimyasalımız mevcuttur. Firmamızın bu alandaki tecrübelerini öğrenmek için lütfen referanslarımız sayfasını inceleyiniz.

İş bitiminde müşterimizin beğenmedi alanlar olursa personelimiz tekrar uygulama yaparak müşterimizin memnuniyetini sağlar. Ayka temizlik olarak Kocaeli Temizlik Firmaları ve İstanbul temizlik firmaları arasında bizi farklı yapan şey müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Firmamız haftanın 7 günü temizlik hizmeti vermektedir. Ayrıntılı bilgi için istanbul temizlik şirketleri ve Kocaeli Temizlik Firmaları olan firmamızı arayabilirsiniz. Lütfen temizlik hizmeti için firmamızı arayınız ve detaylı bilgi alınız.

Önemli Açıklama: Bu web sitesinde bulunan tüm yazılar Ayka Temizlik’e aittir. Yazılar hiç bir sebeple izinsiz kullanılamaz. Kullananlar hakkında ‘Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ kapsamında gerekli işlemler yapılacaktır.

İletişim Bilgilerimiz:

İstanbul: Yeşilkent mah 1903 Sk No:3 DK:2 Esenyurt / İstanbul
Tel: +90 212 689 10 11

Kocaeli: Körfez Mah. İzzet Uzuner Sok. No:24 İzmit / Kocaeli
Tel: +90 262 324 44 80

Bursa:
Tel: +90 553 060 16 34

İstanbul, Kocaeli ve Bursa temizlik firmaları ev ofis büro fabrika iş merkezi dış cephe okul hastahane otel temizlik işlerinde tecrübeli marka..

http://www.aykatemizlik.com
info (at) aykatemizlik.com

Kocaeli Merkez Ofis


Daha Büyük Görüntüle