AraFacebook
Temizlik Şirketi
Ayka Temizlik Şirketi İletişim:

Villa Temizliği

Kocaeli Villa Temizliği / İstanbul Villa Temizliği

Villa temizliğinde önceliğimiz değerli eşyalarınızın temizliğinde gösterdiğimiz titizliktir. İzmit villa temizliğinde 2 vey 3 personel görevlendirmekteyiz. Ayrıca Kartepe villa temizliği hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Uzman personellerimiz ve hizmet yöntemlerimizle ilgili bizi arayabilirsiniz. Kandıra villa temizliği için lütfen 2 gün öncesinden bizleri arayınız. Özellikle Kerpe ve Kefken bölgelerindeki villa temizliği için programlarımız önceden hazırlayarak hizmet sunmaktayız. Villa temizlik hizmeti için Başiskele ve Gölcük’teki müşterilerimiz için aynı gün hizmet verebilmekteyiz.

Hizmet bölgelerimiz: Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe villa temizliği.

Dublex ve triplex ev temizliği için özel fiyatlar uygulamaktayız. Bahçe düzenlemesi ve havuz temizliği için bizimle irtibata geçiniz.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız

** Kocaeli: Tüm ilçelere hizmet sunmaktayız.

** İstanbul: Avrupa Yakası’nda hizmet sunmaktayız.

İletişim Bilgilerimiz:

İstanbul: Yeşilkent mah 1903 Sk No:3 DK:2 Esenyurt / İstanbul
Tel: +90 212 689 10 11

Kocaeli: Körfez Mah. İzzet Uzuner Sok. No:24 İzmit / Kocaeli
Tel: +90 262 324 44 80

Bursa:
Tel: +90 553 060 16 34

İstanbul, Kocaeli ve Bursa temizlik firmaları ev ofis büro fabrika iş merkezi dış cephe okul hastahane otel temizlik işlerinde tecrübeli marka..

http://www.aykatemizlik.com
info (at) aykatemizlik.com

Kocaeli Merkez Ofis


Daha Büyük Görüntüle