Ayka Temizlik, Petrol İstasyonu Temizliği: Şirketimiz İstanbul, Kocaeli (İzmit – Gebze) ve Bursa şubeleri ile 3 şehirde 4 hizmet noktasıyla çalışmaktadır. 2009 yılında temizlik sektörüne gerçekleştirdiğimiz yatırım her geçen gün büyümektedir. Şirketimiz Petrol İstasyonu Temizliği hizmeti de vermekteyiz. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz referanslar için size en yakın şubemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Petrol İstasyonu Temizliği firması uygulamalarımızda size en uygun çözümler üretmekteyiz.

Petrol İstasyonu Temizliği Fiyatları

belirlenirken belirleyici faktörler aşağıda açıklamaya çalıştık. Temizlik işleri için fiyat teklifi vermemiz için temizlenecek alanı mutlaka görmemiz gerekecektir.

  1. Petrol İstasyonu Temizliği temizlenecek alanın ölçüsü – boyutu: 
  2. Petrol İstasyonu Temizliği nin yapılacağı bölgenin kirlilik durumu: Genel kirlilik, uzun dönem kirlilik,taşınma sonrası kalıntılar, boya sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası Petrol İstasyonu Temizliği gibi durumlar değişkendir.
  3. Petrol İstasyonu Temizliği için ihtiyaç duyulan personel sayısı: Uzman temizlik eksperimiz gerekli personeli sizlere iletmektedir. Daha fazla personel isteyebilir ve temizlik süresini kısaltabilirsiniz. Uzun süreli işler için detaylı görüşmeler yüz yüze yapılmaktadır.
  4. Petrol İstasyonu Temizliği için belirlenen süre: Temizlik için süre personelimizce belirtilmektedir. Açılış veya faaliyetlerin aksamaması için süre uzaltılabilir veya kısaltılabilir.
  5. Petrol İstasyonu Temizliği için çalışma saatleri: Bazı durumlarda gece çalışması taleplerine çözüm üretmekteyiz.
  6. Petrol İstasyonu Temizliği için ihtiyaç duyulan araç gereç: Temizlik talebi yapılan alan için spesifik temizlik araç ve gereçlerine ihtiyaç duyulabilir.

Petrol İstasyonu Temizliği, Petrol İstasyonu Temizliği şirketi, Petrol İstasyonu Temizliği firması, Petrol İstasyonu Temizliği şirketleri, Petrol İstasyonu Temizliği firmaları, Petrol İstasyonu Temizliği fiyatları.