Ayka Temizlik, Öğrenci Yurdu Temizliği: Şirketimiz İstanbul, Kocaeli (İzmit – Gebze) ve Bursa şubeleri ile 3 şehirde 4 hizmet noktasıyla çalışmaktadır. 2009 yılında temizlik sektörüne gerçekleştirdiğimiz yatırım her geçen gün büyümektedir. Şirketimiz Öğrenci Yurdu Temizliği hizmeti de vermekteyiz. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz referanslar için size en yakın şubemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Öğrenci Yurdu Temizliği firması uygulamalarımızda size en uygun çözümler üretmekteyiz.

Öğrenci Yurdu Temizliği Fiyatları

belirlenirken belirleyici faktörler aşağıda açıklamaya çalıştık. Temizlik işleri için fiyat teklifi vermemiz için temizlenecek alanı mutlaka görmemiz gerekecektir.

  1. Öğrenci Yurdu Temizliği temizlenecek alanın ölçüsü – boyutu: 
  2. Öğrenci Yurdu Temizliği nin yapılacağı bölgenin kirlilik durumu: Genel kirlilik, uzun dönem kirlilik,taşınma sonrası kalıntılar, boya sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası Öğrenci Yurdu Temizliği gibi durumlar değişkendir.
  3. Öğrenci Yurdu Temizliği için ihtiyaç duyulan personel sayısı: Uzman temizlik eksperimiz gerekli personeli sizlere iletmektedir. Daha fazla personel isteyebilir ve temizlik süresini kısaltabilirsiniz. Uzun süreli işler için detaylı görüşmeler yüz yüze yapılmaktadır.
  4. Öğrenci Yurdu Temizliği için belirlenen süre: Temizlik için süre personelimizce belirtilmektedir. Açılış veya faaliyetlerin aksamaması için süre uzaltılabilir veya kısaltılabilir.
  5. Öğrenci Yurdu Temizliği için çalışma saatleri: Bazı durumlarda gece çalışması taleplerine çözüm üretmekteyiz.
  6. Öğrenci Yurdu Temizliği için ihtiyaç duyulan araç gereç: Temizlik talebi yapılan alan için spesifik temizlik araç ve gereçlerine ihtiyaç duyulabilir.

Öğrenci Yurdu Temizliği, Öğrenci Yurdu Temizliği şirketi, Öğrenci Yurdu Temizliği firması, Öğrenci Yurdu Temizliği şirketleri, Öğrenci Yurdu Temizliği firmaları, Öğrenci Yurdu Temizliği fiyatları.