AraFacebook
Temizlik Şirketi
Ayka Temizlik Şirketi İletişim:

Ofis Temizliği

İzmit Ofis Temizliği

Kocaeli’nin merkezi İzmit’te birçok şirketin yönetim merkezi bulunmaktadır. Ayrıca siyasi ve kamu kurumlarının merkezininde İzmit’te bulunmasından dolayı, bu bölgede iş hanı ve iş merkezleri kurulmuştur. Ofis ve büroların yoğunlukla bulunduu İzmit’te Ayka Temizlik profesyonel temizlik hizmeti sunarak iş insanlarının temiz alanlarda çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle periyodik olarak sunduğumuz temizlik hizmeti ile müşterilerimiz devamlı personel çalıştırmaktan daha çok kar etmektedir. Çünkü 70 mt2′ye kadar olan ofislerde temizlik hizmeti hafta 3 gün olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz karşılığında aldığımız ücret yaklaşık bir personelin yarım maaşından azdır. Böylece devamlı personel çalıştırmaktan daha ekonomik bir sonuç almaktayız. İzmit ofis temizliği şirketleri arasında bizi farklı yapan müşterilerimize sunduğumuz hizmetin dışında ayrıca ekonomik olarak da avantaj sağlamamızdır. İzmit ofis temizliği firmaları arasında Ayka Temizliği tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Ofis temizliği hizmeti verdiğimiz bölgelerinden biride Kartepe’dir. Kartepe ofis temizliğinde Ayka Temizlik şirketi olarak personel temini sağlamaktayız. Derince ofis temizliği firması arıyorsanız tecrübelerimizle vereferanslarımızla Ayka Temizlik olarak bizi güvenle arayabilirsiniz. Memnuniyetiniz için gereken tüm özen gösterilmektedir. Gölcük ofis temizliği  şirketleri arasında Ayka Temizlik her zaman talep görmüştür. Özel bir önem verdiğimiz Gebze ofis temizliğinde haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Tüm Kocaeli ofis temizliği ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Ofis Temizliği Hizmetimiz

Ayka Temizlik, ofis temizliği hizmeti gerçekleştirirken firmanızın çalışma saatlerine uygun programlama yapabilmektedir. İsterseniz gün arasında veya gün sonunda ofis temizliğini gerçekleştirebilir.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız

Etiketler: izmit ofis temizliği şirketi ve firması, derince ofis temizliği şirketi ve firması, kartepe ofis temizliği şirketi ve firması, kocaeli ofis temizliği şirketi ve firması, gebze ofis temizliği şirketi ve firması, darıca ofis temizliği şirketi ve firması, dilovası ofis temizliği şirketi ve firması, körfez ofis temizliği şirketi ve firması,kandıra ofis temizliği şirketi ve firması, gölcük ofis temizliği şirketi ve firması, başiskele ofis temizliği şirketi ve firması,

İletişim Bilgilerimiz:

İstanbul: Yeşilkent mah 1903 Sk No:3 DK:2 Esenyurt / İstanbul
Tel: +90 212 689 10 11

Kocaeli: Körfez Mah. İzzet Uzuner Sok. No:24 İzmit / Kocaeli
Tel: +90 262 324 44 80

Bursa:
Tel: +90 553 060 16 34

İstanbul, Kocaeli ve Bursa temizlik firmaları ev ofis büro fabrika iş merkezi dış cephe okul hastahane otel temizlik işlerinde tecrübeli marka..

http://www.aykatemizlik.com
info (at) aykatemizlik.com

Kocaeli Merkez Ofis


Daha Büyük Görüntüle