Kocaeli Temizlik Firması

Ayka Kocaeli Temizlik Firması olarak size villa, ev, fabrika, ofis, dış cephe, zemin, duvar ve halı temizliği gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle ev temizlik firması Kocaeli‘de, İzmit, Kartepe, Gebze, Başiskele, Gölcük, Derince, Körfez, Darıca, Dilovası, Çayırova, Kandıra, Karamürsel ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Hizmet çeşitliliğimizle ilgili detaylı bilgileri Anasayfamızda bulabilirsiniz. Ayka Kocaeli temizlik firması bireysel ve kurumsal temizlik hizmeti olarak 2 alanda hizmet vermektedir. Bireysel talepleriniz için (ev, villa, ofis temizliği vs.) pazar günleri dahil hizmet vermekteyiz. Kurumsal talepleriniz için (fabrika, dış cephe, zemin, endüstriyel temizlik, dezenfeksiyon vs.) firma yetkililerimizle çalışma şartlarını ayrıntılı olarak görüşebilirsiniz.

Firmamız size temizlik hizmeti sunarken tüm resmi gereklileri yerine getirmektedir. Temizlik firması Kocaeli personellerimiz iş alanlarında ciddi tecrübelidir. Yeni işe başlayan personellerimiz tecrübe kazanmadan tek başına görevlendirilmez. Belirli bir süre ekip içerisinde çalışan yeni personellerimizi şeflerimiz tarafından uygun görüldüğü takdirde bireysel temizlik hizmetleri alanında çalışmaya başlar.

Size uzman personelimizle birlikte piyasadaki en kaliteli temizlik malzemeleriyle hizmet vermekteyiz. Ayka Kocaeli temizlik firması ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.