AraFacebook
Temizlik Şirketi
Ayka Temizlik Şirketi İletişim:

Banka Temizliği

Banka Temizliği – İstanbul / Kocaeli

Kurumsal temizlik hizmetlerimizden Banka Temizliği hizmetimizi Kocaeli ve İstanbul’da gerçekleştirmekteyiz. Banka temizliği için gerekli personel Ayka Temizliğin güvencesi altında temin edilir. Personellerimiz hafta içi ve hafta sonu, mesai saatlerinde veya dışında talep ettiğiniz periyotlarda hizmet vermektedir. İstanbul’da banka temizliği için Avrupa Yakasının tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Kocaeli banka temizliği şirketlerinden Ayka Temizliği arayarak teklif alabilirsiniz.

Kocaeli  / İstanbul Banka Temizliği, mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında gerçekleştirdiğimiz bir temizlik hizmetidir. Ayrıca gün içerisinde mutfak personeli temini de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Hizmet bölgelerimiz: Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe Banka Temizliği

İletişim Bilgilerimiz:

İstanbul: Yeşilkent mah 1903 Sk No:3 DK:2 Esenyurt / İstanbul
Tel: +90 212 689 10 11

Kocaeli: Körfez Mah. İzzet Uzuner Sok. No:24 İzmit / Kocaeli
Tel: +90 262 324 44 80

Bursa:
Tel: +90 553 060 16 34

İstanbul, Kocaeli ve Bursa temizlik firmaları ev ofis büro fabrika iş merkezi dış cephe okul hastahane otel temizlik işlerinde tecrübeli marka..

http://www.aykatemizlik.com
info (at) aykatemizlik.com

Kocaeli Merkez Ofis


Daha Büyük Görüntüle