İzmit Temizlik

Kocaeli temizlik firması olarak İzmit temizlik firmaları arasında Ayka Temizlik, gerçekleştirdiği başarılı hizmetlerle yerini almıştır. Her geçen gün yeni temizlik hizmeti taleplerine en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. İzmit ev temizliği fiyatları oranında %15-%30 daha ekonomik fiyatlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız.

İzmit temizlik şirketi olarak fiyat politikamız sabit değildir. Esnek fiyatlarımızın olmasının nedeni temizlik taleplerinde ki farklılıklardır. Örneğin 100 m2 eşyalı ev temizliği ile 100 m2 boş ev temizliği arasında fiyat farkı uyguluyoruz. Eşyasız boş daireleri daha ucuza temizliyoruz. Fakat inşaat sonrası ev temizliğinde fiyatlarımız bir miktar daha artmaktadır. Çünkü inşaat temizliği (İzmit) zor bir iştir. 100 m2’lik bir daireyi temizleyen personele ek inşaat temizliğinde +1 personel daha eklemekteyiz.

İzmit temizlik firması Ayka Temizlik sizin ihtiyacınız olan tüm temizlik hizmetlerinde tecrübelidir. Ayka Temizliğin gerçekleştirdiği hizmetleri Web sitemizde bulunan referanslarımız sayfasından inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve fiyat talebi için firmamızı arayınız.

Kocaeli ili İzmit ilçesi temizlik firması Ayka Temizlik, Kocaeli temizlik firmaları içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.

(İzmit) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. İzmit temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Ayka Temizliği seçebilirsiniz.

İzmit’te temizlik şirketi firması Ayka Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız