Ayka Temizlik, İş Merkezi Temizliği: Şirketimiz İstanbul, Kocaeli (İzmit – Gebze) ve Bursa şubeleri ile 3 şehirde 4 hizmet noktasıyla çalışmaktadır. 2009 yılında temizlik sektörüne gerçekleştirdiğimiz yatırım her geçen gün büyümektedir. Şirketimiz İş Merkezi Temizliği hizmeti de vermekteyiz. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz referanslar için size en yakın şubemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İş Merkezi Temizliği firması uygulamalarımızda size en uygun çözümler üretmekteyiz.

İş Merkezi Temizliği Fiyatları

belirlenirken belirleyici faktörler aşağıda açıklamaya çalıştık. Temizlik işleri için fiyat teklifi vermemiz için temizlenecek alanı mutlaka görmemiz gerekecektir.

  1. İş Merkezi Temizliği temizlenecek alanın ölçüsü – boyutu: 
  2. İş Merkezi Temizliği nin yapılacağı bölgenin kirlilik durumu: Genel kirlilik, uzun dönem kirlilik,taşınma sonrası kalıntılar, boya sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası İş Merkezi Temizliği gibi durumlar değişkendir.
  3. İş Merkezi Temizliği için ihtiyaç duyulan personel sayısı: Uzman temizlik eksperimiz gerekli personeli sizlere iletmektedir. Daha fazla personel isteyebilir ve temizlik süresini kısaltabilirsiniz. Uzun süreli işler için detaylı görüşmeler yüz yüze yapılmaktadır.
  4. İş Merkezi Temizliği için belirlenen süre: Temizlik için süre personelimizce belirtilmektedir. Açılış veya faaliyetlerin aksamaması için süre uzaltılabilir veya kısaltılabilir.
  5. İş Merkezi Temizliği için çalışma saatleri: Bazı durumlarda gece çalışması taleplerine çözüm üretmekteyiz.
  6. İş Merkezi Temizliği için ihtiyaç duyulan araç gereç: Temizlik talebi yapılan alan için spesifik temizlik araç ve gereçlerine ihtiyaç duyulabilir.

İş Merkezi Temizliği, İş Merkezi Temizliği şirketi, İş Merkezi Temizliği firması, İş Merkezi Temizliği şirketleri, İş Merkezi Temizliği firmaları, İş Merkezi Temizliği fiyatları.