AraFacebook
Temizlik Şirketi
Ayka Temizlik Şirketi İletişim:

İş Hanı Temizliği

İş Hanı Temizliği

İstanbul ve Kocaeli’de iş hanı ve iş merkezi temizliği firması olarak hizmet sunmaktayız.  İstanbul iş hanı temizliği sunduğumuz ilçeler Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Silivri, Sultanbeyli, Şişli, Zeytinburnu. Kocaeli işhanı temizliğini Körfez, İzmit, Derince, Gebze, Dilovası, Kartepe, Gölcük, Darıca, Başiskele, Çayırova’da sunmaktayız.

Kocaeli iş hanı temizliği – Ayka Temizlik olarak iş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bayan çalışanlarımız ile iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz.

Hizmet bölgelerimiz: Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Gebze, İzmit, Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe Kocaeli iş hanı temizliği.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız

İletişim Bilgilerimiz:

İstanbul: Yeşilkent mah 1903 Sk No:3 DK:2 Esenyurt / İstanbul
Tel: +90 212 689 10 11

Kocaeli: Körfez Mah. İzzet Uzuner Sok. No:24 İzmit / Kocaeli
Tel: +90 262 324 44 80

Bursa:
Tel: +90 553 060 16 34

İstanbul, Kocaeli ve Bursa temizlik firmaları ev ofis büro fabrika iş merkezi dış cephe okul hastahane otel temizlik işlerinde tecrübeli marka..

http://www.aykatemizlik.com
info (at) aykatemizlik.com

Kocaeli Merkez Ofis


Daha Büyük Görüntüle