Ayka Temizlik, İnşaat Temizliği: Şirketimiz İstanbul, Kocaeli (İzmit – Gebze) ve Bursa şubeleri ile 3 şehirde 4 hizmet noktasıyla çalışmaktadır. 2009 yılında temizlik sektörüne gerçekleştirdiğimiz yatırım her geçen gün büyümektedir. Şirketimiz İnşaat Temizliği hizmeti de vermekteyiz. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz referanslar için size en yakın şubemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İnşaat Temizliği firması uygulamalarımızda size en uygun çözümler üretmekteyiz.

İnşaat Temizliği Fiyatları

belirlenirken belirleyici faktörler aşağıda açıklamaya çalıştık. Temizlik işleri için fiyat teklifi vermemiz için temizlenecek alanı mutlaka görmemiz gerekecektir.

  1. İnşaat Temizliği temizlenecek alanın ölçüsü – boyutu: 
  2. İnşaat Temizliği nin yapılacağı bölgenin kirlilik durumu: Genel kirlilik, uzun dönem kirlilik,taşınma sonrası kalıntılar, boya sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası İnşaat Temizliği gibi durumlar değişkendir.
  3. İnşaat Temizliği için ihtiyaç duyulan personel sayısı: Uzman temizlik eksperimiz gerekli personeli sizlere iletmektedir. Daha fazla personel isteyebilir ve temizlik süresini kısaltabilirsiniz. Uzun süreli işler için detaylı görüşmeler yüz yüze yapılmaktadır.
  4. İnşaat Temizliği için belirlenen süre: Temizlik için süre personelimizce belirtilmektedir. Açılış veya faaliyetlerin aksamaması için süre uzaltılabilir veya kısaltılabilir.
  5. İnşaat Temizliği için çalışma saatleri: Bazı durumlarda gece çalışması taleplerine çözüm üretmekteyiz.
  6. İnşaat Temizliği için ihtiyaç duyulan araç gereç: Temizlik talebi yapılan alan için spesifik temizlik araç ve gereçlerine ihtiyaç duyulabilir.

İnşaat Temizliği, İnşaat Temizliği şirketi, İnşaat Temizliği firması, İnşaat Temizliği şirketleri, İnşaat Temizliği firmaları, İnşaat Temizliği fiyatları.