Kartepe İnşaat Temizliği

Ayka Temizlik Kartepe’nde İnşaat Temizliği hizmeti vermektedir. İnşaat temizliği (Kartepe) hizmet kapsamında inşaat sonrasında iç mekanınızda ki kalıntılarınızı %98 oranında yok ediyoruz. İnşaat temizliğinde uygulamalarımızın sonuçlarını referanslarımız sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Kartepe’de inşaat sonrası ev temizliği hizmetimizde mutfak, banyo ve wc’de fayans ve zeminlerdeki zorlu harç ve boya kalıntılarını profesyonel ekipmanlarımızla kazıyoruz. Daha sonra ev temizliğinde (inşaat sonrası) zeminde ve fayanslarda kalan beyaz alçı ve kireç lekelerini kimyasallarımızla yok ediyoruz. Bazı durumlarda fayanslarda ki lekelerin çıkması birkaç günlük uygulamalar gerektirebilir. Özellikle balkon zeminleri koyu renkli ise zemininin tamamen temizlenmesi ilk temizlemede tamamen yok olmayabilir. Ama kimyasallarımız kalıntıları yerinden sökmektedir.

İnşaat sonrası ev temizliği (Kartepe) cam ve pencerelerinizi tamamen temizliyoruz. Bazı uygulamalarımızda plastik doğramalı pencerelerde yapışkanların sökülmesi sorun olabilmektedir. 6 ayı geçen durumlarda güneşte kurumuş yapışkanların sökülmesi ciddi emek istemektedir. Bu konuyla ilgili yaptığımız çalışmalarda bir pencerenin temizlenmesi yaklaşık 2 saat sürmektedir.

 

Kartepe İnşaat Sonrası Temizlik

Ayka Temizlik, inşaat sonrası ev, ofis, villa, fabrika vs. temizlik işlerinde 40.000 mt2 ye kadar gerçekleştirdiği temizlik hizmetiyle tüm inşaat sonrası temizlik işlerinde tecrübelidir. inşaat sonrası ev temizliği işlerinizde ücretlendirmelerimiz evin son haline göre belirlenmektedir. Özellikle molozların fazlasıyla bulunduğu ev ile daha az kalıntı bulunan evin temizlik ücretleri farklı olmaktadır. Ortalama inşaat sonrası ev temizliği ücretimiz 100 mt2′de 180 TL civarındadır. Evin inşaat sonrası durumuna göre fiyatlarımız değişmektedir. İnşaat sonrası ev temizliği Kartepe Ayka Temizlik şirketi.

 

İnşaat Sonrası Temizlik Kartepe

Gebze bölgesindeki inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ağırlıklı olarak fabrika alanlarında gerçekleşmektedir. Gebze inşaat sonrası temizlik şirketi olarak en zor kalıntıları bile yok ediyoruz. Deforme olamamış yüzeyleri ilk haline getiriyoruz. İnşaat sonrası temizlik firması olarak fabrika ve ev temizliğinde tecrübelerimizi öğrenmek için web sitemizin referanslar bölümünü inceleyebilirsiniz.

 

Kartepe İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Kartepe bölgesinde talep ettiğiniz inşaat sonrası temizlik hizmeti için Ayka Temizlik’i arayabilirsiniz. Uzman personellerimiz alanınızı inceleyerek en uygun fiyatı verecektir.

 

İnşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik işleri farklı m2 olup Ayka Temizlik hizmet ve uygulama yöntemi ile yapılır. Cam çerçeve ve doğramalarının bant, etiket, harç ve boya gibi atıklardan arındırılarak temizlenmesi,Camlarda olabilecek muhtemel, boya, harç, bant, mantar, silikon vb. atıkların kazınarak içten ve dıştan silinmesi.Duvarların tozunun alınması, mutfak dolaplarının içlerinin vakumla çekilmesi ve içli dışlı silinerek ince temizliğinin yapılması.

Banyo ve wclerin duvarlarının inşaattan kaynaklanan harç, boya, kireç ve alçı izlerinin kazınarak kimyasal ile yıkanması ve durulanması.Banyo dolapları ve aksesuarlarının silinmesi. Banyo ve wclerin ince temizliğinin yapılması. Kapı, petek ve prizlerin silinmesi.Balkonların yıkanması.İnşaat sonrası evin zemin türüne göre (parke, marley, mermer, fayans) temizliğinin sağlanması.

İnşaat sonrası  temizlikleriniz en ince detayına kadar Ayka Temizlik ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir camlarınız balkonlarınız cam mermerleriniz çerçeveleriniz duvarlarınız silinir kapılarınız dolaplarınız mutfak dolaplarınız tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizlenir banyo  ve lavabolarınız derz harç boya gibi atıklardan arıtılır ve temizlenir ve ilaçlanarak bakterilerden arındırılır duş tekneniz klozetiniz sitikırların  temizlenir parkeleriniz ve ara koridor taşlarınız ilk gün ki gibi pırıl pırıl olması için ilaçlanır ve vakumlu makinalarımız tarafından temizlenir daireni gerekli ekip ve ekipman la 1 günde teslim edilir.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız