Halı Temizleme İzmit

Ayka Temizlik, Halı Temizleme İzmit hizmeti vermektedir. Profesyonel halı yıkama hizmeti için firmamız haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Halı yıkama fabrikaları İzmit, evinizden halılarınızı ücretsiz servislerimizle alıyoruz, en titiz uygulamalarla halılarınızı yıkıyoruz. Kurutma işlemi sonrası halılarınızı paketleyerek evinize teslim ediyoruz. İzmit halı temizleme işlemlerinin detaylarını web sitemizden inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için halı temizleme İzmit firması olarak bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Evinizde bulunan; yün, ipek, özel dokuma, kilim, jüte, sentetik, sedef, natürel deri, naylon, polyester, akrilik, elyaf vs. tüm halı türlerinde özel yıkama hizmetlerimiz mevcuttur. Halı yıkama şampuanlarımız halı türlerine göre değişmektedir. İzmit halı yıkama fiyatları halınızın türüne göre değişiklik göstermektedir.

(Kocaeli) İzmit Halı Yıkama şirketlerinden Ayka Temizlik size en hızlı ve en titiz halı yıkama fabrikası olarak temizlik hizmeti vermektedir. Halılarınız evinizden alınarak profesyonel temizlik makinelerimizle el değmeden en kaliteli (Alman Kimya ürünleri) temizlik maddeleriyle temizlenir.

İzmit’te Halı Yıkama Firmaları

Eğer en kaliteli halı yıkama fabrikasını (İzmit) arıyorsanız Ayka Temizliğin size sunduğu hizmetleri anlatmak isteriz. Öncelikle firmamızın fabrikasında günümüzün en modern makineleri bulunmaktadır. İzmit halı yıkaması şirketleri içerisinde firmamız sizin için özel çalışma yapmaktadır. Evinizde bulunan en kıymetli halılarınızı bile özenle yıkıyoruz.

İzmit Halı Yıkama Fabrikası

(İzmit) Halı Yıkama Fabrikası Ayka Temizlik evinizde veya iş yerinizde bulunan halılarınızı ister yerinde ister fabrikamızda temizleyerek teslim ediyoruz. İşimizde gösterdiğimiz özenle sizin memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Yıkama sonrası kurutma ve paketleme hizmetimiz vardır.

Halı Yıkama Şirketleri İzmit

İzmit ilçesinde bulunan tüm mahallelere hizmet vermekteyiz. Öncelikle Yahya Kaptan, Bayındırlık, Yuvam Akarca, Gündoğdu, İzmit merkez, Kent konut, Alikahya vs. halı yıkama fabrikaları / şirketlerinden biriyiz. Size bir telefon kadar yakınız. Firmamızı arayarak ücretsiz servis imkanlarımızı öğrenebilirsiniz. Araçlarımızla halılarınızı evinizden alıyoruz. Fabrikamızda temizliğini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra kurutma ve paketleme işlemini gerçekleştirerek evinize teslim ediyoruz.

Halı Yıkama Fabrikaları İzmit                    

Firmamızın İzmit Halı Yıkama Fabrikasına telefon ve e-mail ile ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz hafta içi 08.30 – 18.00 arasıdır. Cumartesi günü 08.30 – 16.00 arası çalışmaktayız. Pazar günleri iş yoğunluğuna göre çalışmalarımız olmaktadır. Teslim alım veya dağıtım planlamaları çalışma saatleri içerinde yapılmaktadır. Firmamızdan talep ettiğiniz hizmet için yetkili personelimiz size teslim alım veya dağıtım saati verecektir. Bu saatler içerinde evinizde veya ofisinizde bulunmanız önemle rica olunur. Aksi takdirde tekrar programa alınmanız gerekecektir.

İzmit Halı Yıkama Firmaları

Ayka Temizlik en modern makineler ile hizmet vermektedir. Kullandığımız temizlik ürünleri halınızın türüne göre değişmektedir. Uygulamalarımızda halılarınızda asla bir deforme, renk değişimi, solma vs. olmamaktadır. Amcamız halılarınızda kalıcı temizlik oluşturmaktır.

Halınızda ki Lekelerin Temizlenmesi

Halınızda ki genel kirlilik, sıvı kirliliği (çay, meşrubat veya yağ benzeri lekeler), sert ve kuru madde kirliliğini önceden müşteri temsilcilerimize mutlaka bildiriniz. Son kontrollerini firma yetkililerimiz titizlikle yapmaktadır. İlk temizlik sırasında bu tür bilgileri bilmemiz temizlik açısından daha iyi sonuçlar almamızı sağlayacaktır.

Önemli Açıklama: Bu web sitesinde bulunan tüm yazılar Ayka Temizlik’e aittir. Yazılar hiç bir sebeple izinsiz kullanılamaz. Kullananlar hakkında ‘Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ kapsamında gerekli işlemler yapılacaktır.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız