Gebze Temizlik Şirketleri

Ayka Temizlik gerçekleştirdiği titiz ve uygun fiyatlı temizlik hizmetleriyle her geçen gün sizlere daha iyi hizmet sunmaktadır. Gebze Temizlik Şirketlerinden biri olarak kalitemizde devamlılığı sağlayarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Gebze temizlik şirketi Ayka Temizlik olarak kurumsal ve bireysel birçok hizmet gerçekleştirmekteyiz. Gebze’nin nufusunu ve sanayisini dikkate aldıgımızda bölge için ayrı bir önem vermemiz gerekiyordu. Öncelikle Gebze ev temizligi firmaları arasında bizi farklı yapıcak yenilikler sunuyoruz. Periyodik ev temizliği hizmetini gerçekleştirirken isterseniz evinizi sigortalıyoruz. Gebze ofis temizligi firmalarından biri olarak bireysel hizmetlerimiz içerisinde ofis temizliginide gerçekleştiriyoruz. Çalışan personellerimiz Ayka Temizlik kurumsallığı ile tecrübelerini başarıyla icra etmektedir.

Gebze temizlik şirketleri arasında hizmet kalitesiyle Ayka Temizlik kalitesini ortaya koymuştur. Temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz inşaat şirketlerinin, fabrikaların, kurumsal firmaların referanslarıyla büyümeye devam ediyoruz. Kurumsal hizmetlerde Gebze temizlik firması olarak sizlerin taleplerine en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet vermek için hazırız. Gebze temizlik firmaları arasında bizi özel yapan uygun fiyat ve hizmet kalitesi için şirketimizle lütfen irtibata geçiniz.
Gebze bölgesinde bulunan organize sanayi bölgelerindeki fabrikaların temizlik işini Ayka Temizlik olarak ciddiyetle yapmaktayız. Fabrikaların üretim alanlarında endüstriyel temizlik gerçekleştirmekteyiz. Makina ve teçhizatta oluşan yağların temizlenmesi için 2 yöntem uygulamaktayız. Buhar makinesiyle gerçekleştirdiğimiz uygulamayla yağları kuru buharla yok ediyoruz. Ayrıca buz makinesi istenildiği taktirde her türlü kir yıgını donduruyor ve yok ediyoruz.

Ayka Temizlik Gebze Temizlik şirketi, Gebze Temizlik firması:

Gebze, Türkiye’nin ekonomisine büyük katkısı olan bir sanayi bölgesidir. Ayka Temizlik olarak Gebze bölgesinde ağırlıklık olarak fabrika temizliği, zemin temizliği, dış cephe temizliği hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin dışında Gebze’de inşaat temizliği, site temizliği gibi hizmetler talebe göre yapılmaktadır. Gebze ile ilgili genel bilgileri web sitemizde sizlerle paylaşıyoruz:

(Gebze) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Gebze temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Ayka Temizliği seçebilirsiniz.

Ayka Temizlik, Gebze ve Şekerpınar bölgelerinde, fabrika temizliği,  zemin temizleme, inşaat temizliği, banka temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe temizliği,  ev temizliği gibi kurumsal ve bireysel temizlik hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Gebze temizlik şirketleri – Gebze temizlik firmaları arasında başarılarıyla yerimizi almış bulunuyoruz.

Gebze bölgesinde bulunan organize sanayi bölgeleri: Gebze Organize Sanayi Bölgesi (gosb), TOSB Taysad Organize Sanayi Bölgesi (tosb), Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi (geposb), Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi (guzellerosb), Makine Ve İmalat Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi (Makineosb), Kocaeli-Gebze V (Kimya) Organize Sanayi Bölgesi (gebkim), Dilovası Organize Sanayi Bölgesi (dosb), Gebze Kömürcüler Organize Sanayi Bölgesi. Gebze bölgesinde ağırlıklı olarak fabrikalar organize sanayi bölgelerinde bulunmaktadır. Fabrika temizliği, fabrika inşaat temizliği, fabrika zemin temizliği ve dış cephe temizliği gibi hizmetlerimiz bu bölgelere gerçekleşmektedir

Gebze ev temizliği hizmetimizle ilgili bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Gebze Ev Temizliği

Gebze ev temizliği hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

http://aykatemizlik.com/ev-temizligi/

Gebze fabrika temizliği ve Gebze dış cephe temizliği için web sitemizde ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Gebze Ev Temizliği

Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Gebze ev temizliği firmaları – Ayka temizlik. Ayka temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği.Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi.Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi.Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Gebze ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Gebze temizlik şirketlerinden biri olan Ayka Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için Gebze temizlik şirketleri arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bireysel olarak ev, ofis ve villa temizliği hizmetleri vermekteyiz. Ayrıntı bilgi için lütfen arayınız:

Kocaeli Temizlik şirketi, kocaeli temizlik şirketleri, Gebze temizlik şirketi, Gebze temizlik şirketleri, gebze temizlik firması, gebze temizlik firmaları, kocaeli temizlik firması, kocaeli temizlik firmaları

Gebze Fabrika Temizliği

Fabrika temizliği hizmetimizi gerçekleştirirken dikkate aldığımız öncelikli unsur temizlik sürecidir. Bu süreç günlük temizlik hizmeti veya bir yıllık temizlik hizmeti olabilmektedir. 1 yıl veya daha fazla süreli temizlik hizmeti talebinde bulunan müşterilerimiz için en uygun fiyat teklifini Ayka Temizlik olarak vermekteyiz. İhtiyacınız olan personeli, en tecrübeli çalışanlarımız arasından seçerek fabrikanıza yerleştiriyoruz. Çalışan tüm personellerimiz sigortalıdır. Fabrikanızın yönetim ofislerini genellikle öğlen aralarında ve mesai bitiminde temizlemekteyiz. Üretim alanlarınızın temizliğini uygun periyotlarda gün içerisinde veya mesai bitiminden sonra yapıyoruz. Örneğin gece mesaisi yapılmayan fabrikalarda üretim alanlarınızı 19.00 / 00.00 saatleri arasında temizleyebiliriz. Ayrıca istenildiği takdirde 00.00/07.00 saatleri arasında çalışma saatlerimiz mevcuttur. Gebze fabrika temizliği şirketleri Ayka Temizlik.

Gebze Dış Cephe Temizliği

Gebze bölgesindeki iş merkezlerinin ve fabrikaların dış cephe temizliği itinayla yapılır. Dış cephe cam temizliği veya ser yüzey temizliği için uygun vinçler kullanılır. Ayrıca kullandığımız kimyasal koruyucular ile 4-6 ay arsında kir tutmaz. Kullandığımız ekipmanlarla ilgili dış cephe temizliği Gebze için bizi arayabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği, çok katlı binalarda mutlak surette dışarıdan temizliğinin yapılması gerekmektedir, bu işlerin yapılabilmesi artık bir sektör haline gelmiş ve  yeni yapılan modern binaların Cam temizlikleri, en kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Ayka Temizlik her alanda olduğu gibi bu alan dada gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizlere bu doğrultu da hizmet verme mücadelesindedir. için gelecek olan ekibimiz size detaylı bilgi sunarak anlaşma sağlanması halinde bu hizmeti  vereceklerdir

Dış Cephe Cam Silimi

Dış Cephe Cam Silimi, hizmetimiz mevcuttur, ev, daire, villa, plaza ve giydirme kaplı yüksek binaların dışdan cam silimi hizmeti sağlamaktayız. Fakat dış cephe lerde olduğu gibi iç mekânlarda cam silimi ve cam silme temizleme hizmetimiz mevcuttur. Kullanım alanları ve hava çevre kirliliklerine göre zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dış cephe cam silimi alanında faaliyet verdiğimizden dolayı siz müşterilerimizin  ihtiyaç duyması halinde  sizlere de bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

Dilovası Dış Cephe Temizliği

İhtiyaç duyduğunuz dış cephe temizliği Dilovası için Ayka Temizlik 7/24 arayabilirsiniz.

Gebze Fabrika Zemin Temizliği

Fabrikaların en çok kirlenen alanlarının başında zemin gelmektedir. Yer temizliği işi için uygun makine ve kimyasal maddenin kullanılması, başarılı sonuç için çok önemlidir. Dünyanın önce gelen temizlik firmalarının ürettiği sıvı deterjanlar ile temizliği gerçekleştirmekteyiz.

Gebze Temizlik şirketleri, Gebze Temizlik Şirketi, Gebze Temizlik firmaları,  Gebze Temizlik Firması

 • Gebze Ev temizliği
 • Gebze Ofis temizliği
 • Gebze Cam silimi
 • Gebze Dış cephe temizliği
 • Gebze Bina temizliği
 • Gebze İnşaat temizliği
 • Gebze Tadilat sonrası temizlik
 • Gebze Taşınma sonrası veya taşınma öncesi temizlik
 • Gebze Dıştan cam temizlikleri
 • Gebze Zemin yıkama
 • Gebze Cila uygulama
 • Gebze Plaza tarzı binaların temizlenmesi
 • Gebze Fabrikaların temizlikleri
 • Gebze Fuar temizliği
 • Gebze Stand temizlik
 • Gebze Bina cam silme
 • Gebze Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik
 • Gebze Temizlik elemanı temini
 • Gebze Apartman temizliği

Gebze İnşaat Sonrası Temizlik

Gebze bölgesindeki inşaat sonrası temizlik hizmetimiz ağırlıklı olarak fabrika alanlarında gerçekleşmektedir. Gebze inşaat sonrası temizlik şirketi olarak en zor kalıntıları bile yok ediyoruz. Deforme olamamış yüzeyleri ilk haline getiriyoruz. İnşaat sonrası temizlik firması olarak fabrika ve ev temizliğinde tecrübelerimizi öğrenmek için web sitemizin referanslar bölümünü inceleyebilirsiniz.

Gebze Fabrika Temizliği

Sanayi bölgesi Gebze’de, gelişen organize sanayi bölgelerinde yeni yapılan ve yapımı devam eden fabrikaların temizlik hizmeti için Ayka Temizlik’i tercih edebilirsiniz. Çünkü ayka temizlik Gebze bölgesinde 40.000 mt2 alanın inşaat sonrası temizliğini gerçekleştirmiştir. Fabrika temizliği şirketleri Gebze’den bizi ayrıcalıklı yapan tecrübelerimizdir. Özellikle inşaat sonrası zemin temizliği hizmetinde istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Şekerpınarı fabrika temizliği ve organize sanayi bölgelerinde fabrika temizliği hizmeti vermekteyiz.

Temizlik Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler:

• Ademyavuz Mahallesi • Ahatlı Köyü • Arapçeşme Mahallesi • Balcık Köyü • Barış Mahallesi • Beylikbağı Mahallesi • Cumaköy Köyü • Cumhuriyet Mahallesi • Çerkeşli Köyü • Denizli Köyü •Duraklı Köyü • Elbizli Köyü • Eskihisar Köyü • Gaziler Mahallesi • Güzeller Mahallesi • Hacıhalil Mahallesi • Hatipler Köyü • Hürriyet Mahallesi • İnönü Mahallesi • İstasyon Mahallesi • Kadılı Köyü• Kargalı Köyü • Kirazpınar Mahallesi • Köseler Köyü • Köşklüçeşme Mahallesi • Mevlana Mahallesi • Mimarsinan Mahallesi • Mollafeneri Köyü • Muallim Köyü • Mudarlı Köyü • Mustafapaşa Mahallesi • Osmanyılmaz Mahallesi • Ovacık Köyü • Pelitli Köyü • Sultanorhan Mahallesi • Tatlıkuyu Mahallesi • Tavşanlı Köyü • Tepemanayır Köyü • Ulus Mahallesi • Yağcılar Köyü • Yavuzselim Mahallesi • Yenikent Mahallesi

Kocaeli ili Gebze ilçesi temizlik firması Ayka Temizlik, Kocaeli temizlik firmaları içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.

Gebze’de temizlik şirketi firması Ayka Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri İçin Lütfen Tıklayınız

Etiketler: ev temizliği Gebze, ofis temizliği Gebze, villa temizliği Gebze, fabrika temizliği Gebze, dış cephe temizliği Gebze, Gebze Temizlik şirketi, Gebze Temizlik firması