Ayka Temizlik, Endüstriyel Temizlik: Şirketimiz İstanbul, Kocaeli (İzmit – Gebze) ve Bursa şubeleri ile 3 şehirde 4 hizmet noktasıyla çalışmaktadır. 2009 yılında temizlik sektörüne gerçekleştirdiğimiz yatırım her geçen gün büyümektedir. Şirketimiz Endüstriyel Temizlik hizmeti de vermekteyiz. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz referanslar için size en yakın şubemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Endüstriyel Temizlik firması uygulamalarımızda size en uygun çözümler üretmekteyiz.

Endüstriyel Temizlik Fiyatları

belirlenirken belirleyici faktörler aşağıda açıklamaya çalıştık. Temizlik işleri için fiyat teklifi vermemiz için temizlenecek alanı mutlaka görmemiz gerekecektir.

  1. Endüstriyel Temizlik temizlenecek alanın ölçüsü – boyutu: 
  2. Endüstriyel Temizlik nin yapılacağı bölgenin kirlilik durumu: Genel kirlilik, uzun dönem kirlilik,taşınma sonrası kalıntılar, boya sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası Endüstriyel Temizlik gibi durumlar değişkendir.
  3. Endüstriyel Temizlik için ihtiyaç duyulan personel sayısı: Uzman temizlik eksperimiz gerekli personeli sizlere iletmektedir. Daha fazla personel isteyebilir ve temizlik süresini kısaltabilirsiniz. Uzun süreli işler için detaylı görüşmeler yüz yüze yapılmaktadır.
  4. Endüstriyel Temizlik için belirlenen süre: Temizlik için süre personelimizce belirtilmektedir. Açılış veya faaliyetlerin aksamaması için süre uzaltılabilir veya kısaltılabilir.
  5. Endüstriyel Temizlik için çalışma saatleri: Bazı durumlarda gece çalışması taleplerine çözüm üretmekteyiz.
  6. Endüstriyel Temizlik için ihtiyaç duyulan araç gereç: Temizlik talebi yapılan alan için spesifik temizlik araç ve gereçlerine ihtiyaç duyulabilir.

Endüstriyel Temizlik, Endüstriyel Temizlik şirketi, Endüstriyel Temizlik firması, Endüstriyel Temizlik şirketleri, Endüstriyel Temizlik firmaları, Endüstriyel Temizlik fiyatları.