AraFacebook
Temizlik Şirketi
Ayka Temizlik Şirketi İletişim:

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Kocaeli’de ve İstanbul Avrupa Yakasında sunduğumuduz dış cephe temizliği ile ilgili tevrübelerimize ”referanslarımız” sayfasından bakabilirsiniz. Dış cephe temizliği hizmeti ciddi tecrübe gerektirir. Bu işte yeterli tecrübe sahibi olmayan firmalara lütfen dikkat ediniz. Çünkü yerden ciddi bir yükseklikte temizlik yapmak çok zor ve tehlikelidir. Ayrıca temizlik istenilen düzeyde olmassa emek boşa gider.

Dış cephe temizliğinde en önemli kriterler kullanılan temizleyici kimyasal madde ve uzman personelin olmasıdır. Özellikle vinç kullanılarak temizlik yapılacaksa personelin eğitimli olması gerekir. İş güvenliği eğitimi almayan personelin can güvenliği yoktur. Firmamız personellerine iş güvenliği eğitimi vermektedir. Ayrıca iş güvenliği için gerekli ekipmanlarda firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Kullandığımız temizlik maddeleri cam ve kaplamalar için ayrı ayrı bulunmaktadır. Camların kirlilik durumu ve kaplamalarda ki kir yoğunluna göre madde kullanımımız artar. Fiyat tekliflerinde kirlilik durumu dikkate alınır.

İş bitiminde müşterimizin beğenmedi alanlar olursa personelimiz tekrar uygulama yaparak müşterimizin memnuniyetini sağlar. Ayka temizlik olarak Kocaeli Temizlik Firmaları ve İstanbul temizlik firmaları arasında bizi farklı yapan şey müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Firmamız haftanın 7 günü temizlik hizmeti vermektedir. Ayrıntılı bilgi için istanbul temizlik şirketleri ve Kocaeli Temizlik Firmaları olan firmamızı arayabilirsiniz. Lütfen dış cephe temizliği hizmeti için firmamızı arayınız ve detaylı bilgi alınız.

Önemli Açıklama: Bu web sitesinde bulunan tüm yazılar Ayka Temizlik’e aittir. Yazılar hiç bir sebeple izinsiz kullanılamaz. Kullananlar hakkında ‘Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ kapsamında gerekli işlemler yapılacaktır.

İletişim Bilgilerimiz:

İstanbul: Yeşilkent mah 1903 Sk No:3 DK:2 Esenyurt / İstanbul
Tel: +90 212 689 10 11

Kocaeli: Körfez Mah. İzzet Uzuner Sok. No:24 İzmit / Kocaeli
Tel: +90 262 324 44 80

Bursa:
Tel: +90 553 060 16 34

İstanbul, Kocaeli ve Bursa temizlik firmaları ev ofis büro fabrika iş merkezi dış cephe okul hastahane otel temizlik işlerinde tecrübeli marka..

http://www.aykatemizlik.com
info (at) aykatemizlik.com

Kocaeli Merkez Ofis


Daha Büyük Görüntüle