Ayka Temizlik, Boş Ev Temizliği: Şirketimiz İstanbul, Kocaeli (İzmit – Gebze) ve Bursa şubeleri ile 3 şehirde 4 hizmet noktasıyla çalışmaktadır. 2009 yılında temizlik sektörüne gerçekleştirdiğimiz yatırım her geçen gün büyümektedir. Şirketimiz Boş Ev Temizliği hizmeti de vermekteyiz. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz referanslar için size en yakın şubemizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Boş Ev Temizliği firması uygulamalarımızda size en uygun çözümler üretmekteyiz.

Boş Ev Temizliği Fiyatları

belirlenirken belirleyici faktörler aşağıda açıklamaya çalıştık. Temizlik işleri için fiyat teklifi vermemiz için temizlenecek alanı mutlaka görmemiz gerekecektir.

  1. Boş Ev Temizliği temizlenecek alanın ölçüsü – boyutu: 
  2. Boş Ev Temizliği nin yapılacağı bölgenin kirlilik durumu: Genel kirlilik, uzun dönem kirlilik,taşınma sonrası kalıntılar, boya sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası Boş Ev Temizliği gibi durumlar değişkendir.
  3. Boş Ev Temizliği için ihtiyaç duyulan personel sayısı: Uzman temizlik eksperimiz gerekli personeli sizlere iletmektedir. Daha fazla personel isteyebilir ve temizlik süresini kısaltabilirsiniz. Uzun süreli işler için detaylı görüşmeler yüz yüze yapılmaktadır.
  4. Boş Ev Temizliği için belirlenen süre: Temizlik için süre personelimizce belirtilmektedir. Açılış veya faaliyetlerin aksamaması için süre uzaltılabilir veya kısaltılabilir.
  5. Boş Ev Temizliği için çalışma saatleri: Bazı durumlarda gece çalışması taleplerine çözüm üretmekteyiz.
  6. Boş Ev Temizliği için ihtiyaç duyulan araç gereç: Temizlik talebi yapılan alan için spesifik temizlik araç ve gereçlerine ihtiyaç duyulabilir.

Boş Ev Temizliği, Boş Ev Temizliği şirketi, Boş Ev Temizliği firması, Boş Ev Temizliği şirketleri, Boş Ev Temizliği firmaları, Boş Ev Temizliği fiyatları.